HASGARANTİ modern üretim tesislerinde profesyonel anlamda verdiği hizmetleri ile öne çıkan bir firmadır. HASGARANTİ nihai hedefleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti yer alırken nitelikli ürünleri ile bunu tesis eder. 

Türk kahvesi değirmeni ile çıktığı ticari yolculuğunda HASGARANTİ hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Üretim süreçlerinde çeşitli makineleri müşterilerinin hizmetine sunan HASGARANTİ küresel ölçekte hizmet vermektedir. Kahve öğütücülerinin yanı sıra kahve kavurma makineleri, egzoz gazı temizleme sistemi olarak bilinen afterburner, ham kahve yükleyici sistemleri olarak bilinen pneumatic yükleyicileri de ürünleri arasında bulundurmaktadır. 

Bunların yanı sıra kavrulmuş kahve siloları, taş ayırıcılar(destonerler), pudra şekeri öğütücüleri, kuru yemiş kavurma makineleri de ürünler arasında yer almaktadır.

Kahve öğütücüleri söz konusu olduğunda firmanın Türk kahvesi öğütücüleri, filtre kahve ve espresso öğütücüleri ile dünya pazarlarında ilk sıralarda yer almaktadır.

HASGARANTİ üretim ağında yer alan tüm ürünlerinde birinci kalitede malzeme kullanmasının yanı sıra profesyonel bir anlayışla üretilmektedir.