Genel Özellikler

Yeşil veya  kavrulmuş kahve çekirdeklerini, görsel ve sağlıklı sağlamak ve teşhir amaçlı ürünlerdir.  Uygunlanacak mekanın dizaynına uyumlu tonlarda imal edilebilmektedir.

Kahve silosu altına açklama (Yeşil veya  kavrulmuş kahve çekirdeklerini, görsel ve sağlıklı sağlamak ve teşhir amaçlı ürünlerdir. Uygunlanacak mekanın  dizaynına uyumlu tonlarda imal edilebilmektedir.)

Kahvenin kavurulması esnasında, oluşan koyu renkli gaz salınımını ve kokuları yakarak temizleyen, çevreci ürünlerdir.

Kavrulmuş kahvenin içerisinden gazları ve yakarak temizleyen ekipmana afterburner denir. Montaj esnasında 3 mm 310 krom baca borusu kullanılmalıdır ve dış yüzeyleri izole edilmelidir. Ayrıca afterburdan çıkan baca borusu 1 metre dik çıkmalı ve sonrasında minimum oranda dirsekle tahliye edilmelidir.

Her ülkenin baca mevzuatı, yerel yetkililerce belirlenip, yetkili kuruluşlara yaptırmak garanti kapsamının devamlılığını sağlar, eğer 1 den fazla dirsek ile tahliye varsa, hava basıncını düşüren, yönlendirici parçayı revize  etmek amaçlı, firmadan bilgi almanız gerekebilir.

Teknik Özellikler

Dükkan tipi teşhir siloları genellikle elle dolum ile doldurulur, kahave saklama e dekor amaçlı ünlerdir, İmalata yönelik silolar, 30 kg ve üzeri silolarımızda, besleme yeşil çekirdekte havanın itme gücü ve emiş gücüyle , kavrulmuşta hassas emiş gücü ile sağlanır.  Dükkan tipleri, flekxiglass ve çelikten, sanayi tipleri, alının tercihine bağlı, 304 krom nikel veya st 37 çelikten imal edilier. Kullanılma amacı, kahve stoklamasıdır. Kahve stoklamak ve teşhir amaçlıdır

Dökümanlar

HASGARANTİ

K.O.S.B. Ankara Asfaltı, Atatürk Mh. 78 Sok. No:3 Ulucak - Kemalpasa / Izmir / Türkiye

+90 (232) 877 10 54 - +90 (232) 877 00 10

+90 (232) 877 10 38

info@hasgaranti.com.tr export@hasgaranti.com.tr