Genel Özellikler

Kahvenin kavrulması esnasında,  meydana çıkan karbondioksit ve karbonmonoksit  atık gazlarını ve ağır kokuları, yakarak temizlemeye yarıyan, filitre sistemine afterburner denir.  Ürünlerimizde, yanma odasında 310 krom nikel ve kaliteli Italyan brülörleri, tercih edilmektedir. Ayrıca yüksek sıcaklığı izole edebilmek amaçlı, seramik yünü ile enerji tasarrufu ve dış yüzeylerde yakıcı etki  engellenmektedir.

Afterburner :  İmalatımızda 310 krom 1750 dereceye dayanıklı , özeelikli malzemeden yanma odası imal edilir, Sistemin içersindeki hava yönlendirmeleri havanın bacıncını düşürerek, kahveden ayrılan dumanı , premix ön yanmalı brülörün alevine temeas ettirerek i yakarak temizler. 12 cm ısı izalasyonu ile, enerjiyi dışa vermesini engeleyen , bir güvenlik önlemimiz mevcuttur.  Afterburner kurulumu esnasında,  bacanın ilk 1 metresi zorunlu dik çıkmalı ve , sonrasında minumum hava direseği ile dışarıya aktarılmalıdır. Kurulumda bölgesel yönetime , ait lisanslı kurulumlar tercih edilmesi , ve bunun özellikle montaj şeklinin özellikle paylaşılması, önemlidir.  Termostat kontrollu, ve premix ön yanmalı sisteminin kullanılması, riski sıfırlar, fakat tavan ile arasına mesafe minumum 1 metre olmıyan montaj şekillerinde tüm sorumluluk , kullanıcıya aittir .

Teknik Özellikler

Kahveden ayrılan, duman, koku ve tabiatı zararlı, gazları temizlemeye yarayan sistemimizde, Premiks ön yanmalı brülör kullanılmaktadır. Kullanılan teknolojide termostat kontrolu ile güvenlik sağlanmıştır.  Montaj esnasında, afterburnerdan çıkan borunun 3 mm 316 kromdan , ilk 1 metresi dik sonrasında minumum dirsekle çalıştırılması yanma verimliliğini arttıracaktır.

Lütfen kurulum öncesi firmamıza danışınız. Tavana 1 metreden az yüksekliklerde, sorumluluk kuran firmaya aittir.

İmalatımızda, 310 krom nikel yanma odası ( 1750 ceye dayanıklı) 12 cm İzalasyon, yanma isistemi Premiks brulör (Oksijeni dışardan alır)  termostat kontrolu ile güvenlik sağlanır, Kurulumu genellikle  kabuk deposu üzerine yapılır,  monytajlamada kesinlikle fabrikadan tavsiye alınız,  Üst nokta ile , tavan ile mesafesi minumum 1 metre olması zorunluluk teşkil eder, bu sağlanmazsa , firmamız ile kontak kurup tavsiye almanızı tavsiye ederiz.  Hatalı kurulumlarda sorumluluk, kullanıcıya aittir.

HASGARANTİ

K.O.S.B. Ankara Asfaltı, Atatürk Mh. 78 Sok. No:3 Ulucak - Kemalpasa / Izmir / Türkiye

+90 (232) 877 10 54 - +90 (232) 877 00 10

+90 (232) 877 10 38

info@hasgaranti.com.tr export@hasgaranti.com.tr