İnanılmaz Destek ve Servis

Teknik veya mekanik bir sorunla mı karşılaşıyorsunuz? Makinenizin bakıma mı ihtiyacı var? Yardım etmekten mutluluk duyarız. 

Bunu mümkün olduğunca hızlı yapıyoruz, böylece en az zaman kaybı ile işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Bize tüm kanallardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz; arayın, e-posta gönderin veya iletişim formu üzerinden yazın, hemen sizin için çalışmaya başlayalım…


HASGARANTİ modern üretim tesislerinde profesyonel anlamda verdiği hizmetleri ile öne çıkan bir firmadır. HASGARANTİ nihai hedefleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti yer alırken nitelikli ürünleri ile bunu tesis eder. 

Türk kahvesi değirmeni ile çıktığı ticari yolculuğunda HASGARANTİ hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Üretim süreçlerinde çeşitli makineleri müşterilerinin hizmetine sunan HASGARANTİ küresel ölçekte hizmet vermektedir. Kahve öğütücülerinin yanı sıra kahve kavurma makineleri, egzoz gazı temizleme sistemi olarak bilinen afterburner, ham kahve yükleyici sistemleri olarak bilinen pneumatic yükleyicileri de ürünleri arasında bulundurmaktadır. 

Bunların yanı sıra kavrulmuş kahve siloları, taş ayırıcılar(destonerler), pudra şekeri öğütücüleri, kuru yemiş kavurma makineleri de ürünler arasında yer almaktadır.

Kahve öğütücüleri söz konusu olduğunda firmanın Türk kahvesi öğütücüleri, filtre kahve ve espresso öğütücüleri ile dünya pazarlarında ilk sıralarda yer almaktadır.

HASGARANTİ üretim ağında yer alan tüm ürünlerinde birinci kalitede malzeme kullanmasının yanı sıra profesyonel bir anlayışla üretilmektedir.

Müşteri memnuniyeti amaçlı kullanıcılarımıza  fabrikamızda ücretsiz eğitim vermeyi, satış sonrada destek vermeyi, kendimize görev bildik. Eğitim desteğini seve seve veriyoruz.


Firmanın teknik ekibinin yapmış olduğu kurulum işlemlerinde, 1 sene garanti ve parça garantisi verilmektedir, Exwork satışlarda kurulumunu kendi gerçekleştiren firmalar, kendi sorumlukları kabul etmiş sayılır.  Kurulum masrafları alıcı tarafından karşılandığı sürece teknik ekibimizle teknik desteği sağlamaya hazırız ve bu size garantili bir sistemi garanti etmektedir.

 

     
         
Sertifika için tıklayınız       Sertifika için tıklayınız