• HASGARANTİ Hakkında
  HASGARANTİ Hakkında

  HASGARANTİ 1954 yılından bu yana sektörde başarılı çalışmaları ile yer alan bir aile işletmesidir. Değişen piyasa koşullarına entegre bir çalışma anlayışına bağlı olarak kurumsallaşmaya yönelen şirketin günümüzde büyük ve modern tesislerinde üretimlerini dünya geneline uygun olarak yapmaktadır.

  Firmanın ticari yolculuğu Türk kahvesi değirmeni ile başlamış olup günümüzde kahve ekipmanlarının üretimi ve dünya pazarına dağıtımı konusunda lider bir konuma yükselmesi ile devam etmiştir. Her geçen gün hizmet ağını genişleten HASGARANTİ zengin ürün çeşidi ile sektörel başarılarını arttırmaktadır. 

  daha fazla

 • Üretim
  Üretim

  HASGARANTİ modern üretim tesislerinde profesyonel anlamda verdiği hizmetleri ile öne çıkan bir firmadır. HASGARANTİ nihai hedefleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti yer alırken nitelikli ürünleri ile bunu tesis eder.

  Türk kahvesi değirmeni ile çıktığı ticari yolculuğunda HASGARANTİ hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Üretim süreçlerinde çeşitli makineleri müşterilerinin hizmetine sunan HASGARANTİ küresel ölçekte hizmet vermektedir.

  daha fazla

Neden HASGARANTİ'yi Seçmelisiniz?
İşçilik

Usta eller için, ustalıkla hazırlandı.  Kusursuz işçilik ve yüksek kaliteli malzemeler tutkuyla işlendi. 

Eşsiz Görünüm

Zamansız ve eşsiz tasarımlar ile geleneksel tarihi izleri koruyarak zamanın ruhunu yansıtıyoruz.

Servis & Destek

Teknik veya mekanik bir sorunla mı karşılaşıyorsunuz? Makinenizin bakıma mı ihtiyacı var? Yardım etmekten mutluluk duyarız. 

Kaliteli Malzeme

Ömürlük makinler için en iyi tedarikçilerden birinci sınıf malzemeler ile üretim yapıyoruz. 

Tecrübe

1954’den günümüze nesilden nesile aktarılan bilgi birikim ve tecrübe ile her zaman daha iyisini sizler için özenle üretiyoruz. 

Sürdürülebilirlik

Tüm üretim süreçlerinde minimum karbon izi ve maksimum verimlilik hedeflenerek az tüketim yapan çevreci makinalar üretiyoruz. 

HASGARANTİ

K.O.S.B. Ankara Asfaltı, Atatürk Mh. 78 Sok. No:3 Ulucak - Kemalpasa / Izmir / Türkiye

+90 (232) 877 10 54 - +90 (232) 877 00 10

+90 (232) 877 10 38

info@hasgaranti.com.tr export@hasgaranti.com.tr